wordpress hit counter

H.Cumhur Alpdoğan

Cumhur_Alpdogan30/10/1958 tarihinde İZMİR’ de dünyaya geldim. Mithatpaşa Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum. Lise dönemlerimde babam ile karanlık oda çalışması ile fotografa başladım.

Uzun zamandır hayalimdeki olan fotograf makinama 2011 yılında kavuştum. Fotografın teknik anlamda gelistirmek için kursa gitme fikri oluştu. 2011-2012 yılı sezonunda konak beledıyesınde Tayfun KOCAMAN tarafından verilen temel ve ileri düzey eğitimini aldım.

2012-2013 yıllarında Konak Belediyesinin halk eğitim merkezi ile ortaklaşa açtıgı kursa katılıp milli eğitim bakanlıgının verdıgı belgeyi almaya hak kazandım.bur arada 2014 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği dogal yasam konulu fotograf yarışmasında sergileme, 2015 yılında 1.ödemiş fotomoratonunda 1 adet segileme ödülleri aldım.derneginizin 2012 yılından beri çesitli aktivitelerini ve gezilerini yakınen takip etmekteyim 3,İzmir fotograf gunleri etkinliğinde sergi hazırlama ve fotograf cekiminde görev aldım. Alsancak konulu projesınde flash mob projesinde kemeraltı projesinde yer aldım.amacım İFOD ailesinde daha faydalı olabilmek ve fotograf konusunda kendımı daha gelıstırıcı calısmalara katılmaktır.